"Bunnies! Bunnies! It must be bunnies!" - Mikuru made by Daiki Kougyo

Tagi: | (Wpis dodany: 26.02.2009)


źródło: amiami.com

Jak śpiewała pewna pani w moim ulubionym odcinku "Buffy" - "Bunnies! Bunnies! It must be bunnies!". Mikuru Asahina Red Bunny ver. firmy Daiki Kougyo to przerażający przykład tego, do czego prowadzi niezdrowa fascynacja tymi zwierzętami ;)

Figurek z serii "Suzumiya Haruhi no Yuutsu" znanej też pod tytułem "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" wyszło już do tej pory od cholery i ciut, ciut. To samo da się powiedzieć o przedstawieniach samej Mikuru Asahiny - jest tego od koloru do wyboru. Ta jest kolejna. Mnie nie zachwyca, raczej nudzi - ile razy można wałkować tą samą postać w tym samym stroju?! Dodatkowo Daiki Kougyo nie jest szczególnie ceniona za jakość i wykonanie swoich produktów, co tym bardziej zniechęca. Zwracam też uwagę na niesłychanie wrzynający się w biodra strój - jeszcze trochę, a można by tam było tacę z drinkiem postawić ;/ Jak dla mnie - w całości niefajna.

WYMIARY:

skala: 1/6
wysokość: 25 cm
cena: 7 980 jenów
produkcja: Daiki Kougyo
termin: czerwiec2009
castoff: nieźródło: amiami.com


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com

ENG:

Daiki Kougyo is going to release Mikuru Asahina from "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" anime series. It will be released in June 2009. Around 25 cm tall (1/6), 7 980yen. It's Bunny ver. again - not cool - rather boooring.

1.333335
Średnia ocena: 1.3 (3 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja